UPDATE, ora 14:22: Linia 1 funcționează normal în Pasajul Victoria de la ora 14:07, a anunțat STB.
Tramvaiele de pe linia 1 sunt blocate în Pasajul Victoria, pe sensul Bd. Banu Manta. Societatea de Transport București (STB) anunță mijloacele de transport staționează în urma unei urgențe medicale.
Tramvaiele de pe linia 1 sunt blocate pe sensul spre Bulevardul Banu Manta. STB a aplicat măsuri de deviere, astfel încât acest incident să aibă un impact cât mai mic asupra programului de ajungere în stații.
Linia 1 – blocată în Pasajul Victoria, sens Bd. Banu Manta. Cauza: călător care are nevoie de îngrijiri medicale. S-au aplicat măsuri de deviere, a anunțat STB pe toate căile de comunicare.
Știre în curs de actualizare.
Te-ar mai putea interesa și: