linia 433

Trei linii metropolitane vor avea o nouă stație STB, de mâine. Autobuzele vor opri și-n „Șoseaua de Centură”, pe sensul spre București
| 17.04.2026

Trei linii metropolitane vor avea o nouă stație STB, de mâine. Autobuzele vor opri și-n „Șoseaua de Centură”, pe sensul spre București

STB a transmis călătorilor că va fi înființată o nouă stație STB, pe traseul liniilor metropolitane 432 și 433. Autobuzele vor opri și-n tația „Șoseaua de Centură”, de mâine, 18 aprilie. O nouă stație în […]

citește mai mult
Cookies