lifting facial

O femeie a murit după ce și-a făcut o operație estetică la un cabinet medical din București. Inspectorii de la Ministerul Sănătății au găsit cabinetul închis
| 28.04.2026

O femeie a murit după ce și-a făcut o operație estetică la un cabinet medical din București. Inspectorii de la Ministerul Sănătății au găsit cabinetul închis

O femeie a intrat în comă și a murit în urma unei proceduri estetice efectuate la un cabinet medical din BucureștI. Ministrul interimar al Sănătății, Cseke Attila, a cerut Inspecției Sanitare să facă un control […]

citește mai mult
Cookies