Se întrerupe curentul, temporar, în București, Giurgiu și Ilfov. Lista pentru perioada 10-13 aprilie, transmisă de Rețele Electrice Muntenia

09 apr. 2024
13434 afișări
Se întrerupe curentul, temporar, în București, Giurgiu și Ilfov. Lista pentru perioada 10-13 aprilie, transmisă de Rețele Electrice Muntenia
Se întrerupe curentul, temporar, în București, Giurgiu și Ilfov. Lista pentru perioada 10-13 aprilie, transmisă de Rețele Electrice Muntenia. Foto simbol: Should Wang/Unsplash

Rețele Electrice Muntenia îi anunță pe clienții din București, Giurgiu și Ilfov că, în perioada 10-13 aprilie, se întrerupe curentul, temporar. Compania a transmis lista străzilor vizate de aceste întreruperi planificate dedicate reviziilor și reparațiilor.

Rețele Electrice Muntenia: Se întrerupe curentul, temporar, în București, Giurgiu și Ilfov

Rețele Electrice Muntenia transmite că a redus pe cât de mult posibil numărul acestor întreruperi programate pentru buna administrare și funcționare a rețelei de distribuție a energiei electrice, pentru minimizarea disconfortului clienților.

Lucrările au fost reduse la cele care chiar sunt necesare.

Regretăm neplăcerile resimțite de clienți în cazurile în care aceste lucrări, efectuate pentru a preveni eventuale probleme în alimentare, perturbă temporar activitățile acestora, transmite compania.

Următoarele întreruperi au loc în perioada 10-13 aprilie 2024, în București, Giurgiu și Ilfov.

Lista pentru perioada 10-13 aprilie

În București
Ziua / Data
Localitatea, strada afectataOrar
Miercuri, 10 Aprilie 2024
Bucuresti, str. Epigramei sect 508:00 – 16:00
Bucuresti, sos Alexandriei cu laterale intre str Cupidon si str Gardeniei09:00 – 16:00
Bucuresti, Sos.Pantelimon nr.354 bloc 2 scara 509:00 – 17:00
Bucuresti, str.Ghioceilor; str.Primaverii; str.Maracineni09:00 – 17:00
Joi , 11 Aprilie 2024
Bucuresti, str.Economu Cezarescu; str.Sublocotenent Alexandru Borneanu; str.Alexandru Iacobescu; intr.Ochiuri09:00 – 17:00
Bucuresti, Str.Ion Berindei nr.3 bloc OD21A09:00 – 17:00
Bucuresti, str Martisor cu laterale sect 415:00 – 18:00
(lucrari la T761)
Sâmbătă , 13 Aprilie 2024
Bucuresti, Strazile din perimetrul: Str.Industriilor- Str.Deltei- Str.Nicolae Rosu- Str.Sebes09:00 – 17:00
În județul Giurgiu
Ziua / Data
Localitatea, strada afectataOrar
Miercuri, 10 Aprilie 2024
Crevedia mica, soseaua proincipala si strazile adiacente din centru localitatii pana la iesirea spre localitatea Gaiseanca09:00 – 15:00
Bolintin Deal, Str. Ciresului , Campului , Muncii , Primaverii , Pictor Nicolae Grigorescu , Livezi , Marasti , 23 August , Barbu Lautaru09:00 – 17:00
Camineasca, Str Ghiocelului , Str Magnoliei , Str Craitei09:00 – 17:00
Mihai Voda, Str. Scolii , Nicolae Balcescu , Padurii09:00 – 17:00
Joi , 11 Aprilie 2024
Camineasca, Str Ghiocelului , Str Magnoliei , Str Craitei09:00 – 17:00
Vadu Lat, Sos. principala si adiacente de la spital pana la iesirea spre localitatea Clejani09:00 – 17:00
(Va fi intrerupere de cca 3 ore intre acest interval)
Isvoarele, Principala,Caminului,Luncii,Bisericii,Fantana repede,Argesului.09:00 – 17:00
(Modernizare retea JT)
Vineri , 12 Aprilie 2024
Camineasca, Str Ghiocelului , Str Magnoliei , Str Craitei09:00 – 17:00
Roata de Jos, Roata Mica ;Roata str.Cooperativei ; Zootehnistului ; Petrolistului ; Salciilor ;09:00 – 17:00
Isvoarele, Principala,Caminului,Luncii,Bisericii,Fantana repede,Argesului.09:00 – 17:00
(Modernizare retea JT)
În judetul Ilfov
Ziua / Data
Localitatea, strada afectataOrar
Miercuri, 10 Aprilie 2024
Voluntari, Strada George Bacovia , Emil Racovita intre strada Toma Caragiu si strada Emil Racovita09:00 – 17:00
Sintesti + Cretesti ( Vidra ), Strada Principala , Monumentului , Sabiei , Codana , Linia Viilor , Garii , Gloria , Parmac , Ciorap , Ciobanu , Campului , Seicaru , Popazu , Zbarcea , Viilor , Drumul Mare , Tones , Mancas , Izvor , Marului , Sperantei , Valea Luncii , Zorilor , Veteranilor , Gradinarilor , Scolii , Colinei , Bisericii , Cimitirului , Garii , Preot Marinescu , Rotaru , Arcului , Ciulinari , CFR , Morii , Ograda , Profesor Gheorghe Gheorghe , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Chiajna, Strada Weiner Palada , Apeductului , Acvilei , Rezervelor , Strazi adiacente., Locuinte Strada Weiner Palada 8 – 8 H09:00 – 17:00
Bragadiru, Soseaua Alexandriei , Strada Iederei , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Dobroesti, Str.Drumul Garii intre numerele 4-24, Str.Piersicului09:00 – 17:00
Petrechioaia, str Jiului, DG Radu, Colceagului, Somesului, Scolii, Siret, Crisului, Duzilor, Oltului , SMP Berlin si strazi adiacente, SMP Berlin09:00 – 17:00
Dragomiresti Deal, Strada Republicii , Bujorului , Freziei , 1 Decembrie , Liliacului , Magnoliei , Libertatii , Margaretelor , Viilor , Crizantemelor , Scolii , Pacii , Garofitei , Roua Diminetii , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Berceni, Strada Padurea Craiului , Rarau , Bulevardul 1 Mai , Soseaua de Centura , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Ciorogarla, Calea Bucuresti , Strada Platanului , Aurel Vlaicu , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Joi , 11 Aprilie 2024
Dobroesti, Str.Ciresului09:00 – 15:00
Snagov ,sat Ghermanesti, SC RS ACTIV Ferma Vlasia, Ferma de Oi Vlasia, Autostrada A3, Antena Orange Ferma Vlasia, Case Ferma Vlasia si strazi adiacente, SC RS ACTIV Ferma Vlasia, Ferma de Oi Vlasia, Autostrada A3, Antena Orange Ferma Vlasia, Case Ferma Vlasia09:00 – 17:00
Chitila, Strada Rudeni , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Chiajna, Strada Apeductului , Tineretului , Soarelui , Rezervelor , Orhideelor , Gentianei , Amforei , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Otopeni, Strada Adrian Iovan , Tudor Vladimirescu , Ecaterina Teodoroiu , Mihai Viteazu si adiacente09:00 – 17:00
Chiajna, Strada Tineretului , Serg. Ilie Petre , Rezervelor , Strazi adiacente., Locuinte Strada Tineretului 63.09:00 – 17:00
Catelu, Strada Independentei , Toamnei , Soarelui , Gladiolelor , Noua , Margaretei , Trandafirilor , Apusului si adiacente09:00 – 17:00
Sintesti + Cretesti ( Vidra ), Strada Principala , Monumentului , Sabiei , Codana , Linia Viilor , Garii , Gloria , Parmac , Ciorap , Ciobanu , Campului , Seicaru , Popazu , Zbarcea , Viilor , Drumul Mare , Tones , Mancas , Izvor , Marului , Sperantei , Valea Luncii , Zorilor , Veteranilor , Gradinarilor , Scolii , Colinei , Bisericii , Cimitirului , Garii , Preot Marinescu , Rotaru , Arcului , Ciulinari , CFR , Morii , Ograda , Profesor Gheorghe Gheorghe , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Popesti-Leordeni, Strada Solstitiului intre strada Biruintei si strada Miraslau09:00 – 17:00
Mogosoaia, str Constantin Brancoveanu, Intrarea Dragonului, Rasaritului, Valea Parcului, Poienii, Intrarea Scolii, Primaverii, Islaz, Bucuresti-Targoviste intre str Poienii si str Primaverii si strazi adiacente, Parc Mogosoaia09:00 – 17:00
Vineri , 12 Aprilie 2024
Corbeanca,sat Ostratu, Cartier NORTHPOINT str Toamnei si strazi adiacente, Cartier NORTHPOINT Ostratu09:00 – 17:00
Voluntari, Bulevardul Pipera 1 intre strada Nordului si George Bacovia si adiacente09:00 – 17:00
Chiajna, Strada Campului , Viilor , Intrarea Trandafirilor , Strada Orhideelor , Trandafirului , Nicolae Iorga , Ioan Luca Caragiale , Liliacului , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
(Timp max. intrerupere – 2 h)
Domnesti, Strada Ghioceilor , Intrarea Migdalelor , Soarelui , Chiparosului , Poiana Narciselor , Zambilelor , Foisorului , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Corbeanca, str Ciocarliei, Campului, Sportului, Astrelor, Spicului, Privighetorilor, Frasinului, Visinului, Unirii intre str Caminului si str Aleea Veronica09:00 – 17:00
(1 ora in intervalul orar 09.00-17.00)
Domnesti – Teghes, Soseaua Caragia Voda , Strada Bucegi , Negustorilor , Emanciparii , Oltenitei , Valea Cricovului , Valea Furcii , Valea Danului , Valea Oltului , Valea Argesului , Valea Soarelui , Valea Florilor , Ardealului , Zmeurei , Latina , Lacramioarei , Trei Brazi , Campul cu Maci , Jariste , Violetelor , Jadului , Artarului , Paraul Rece , Orhideelor , Sfintii Constantin si Elena , Galaxiei , Ceres , Calelor , Armurierului , Rasaritului , Banat , Fermei , Apusului , Intrarea OLimp , Calipso , Piersicului , Venus , Planeta Marte , Jupiter , Soseaua Curtea Domneasca , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Chiajna, Strada Toamnei , Gospodari , Stejarului , Bradului , Teiului , Pinului , Rasaritului , Padurii , Sperantei , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
(Timp max. intrerupere – 2 h)
Magurele, Strada Emisferei , Uranus , Fulger , Poligonului , Galaxiei , Ciorogarla , Olimp , Eforie , Bulgarului , Neptun , Venus , Jupiter , Drum Nou , Norilor , Putului , Sarbilor , Bucuresti , Strazi adiacente.09:00 – 17:00
Pantelimon, Strada Cimpului , Bulevardul Biruintei intre Selgros Pantelimon si Tuborg , Bulevardul Biruintei intre numarul 136 si soseaua Cozieni , Piriul Rece , Sfintul Andrei Renului , Elanului si strazi adiacente .09:00 – 17:00
Popesti, strada Miraslau, Astrelor, Apusului si strazi adiacente09:00 – 17:00

 

Cookies