STB îi anunță pe călători că, din cauza unui misterios incident tehnic, liniile 1, 10, 11 și 44 sunt blocate la Pod Grozăvești. Anunțul a fost făcut la ora 10:50.
UPDATE, ora 11:19: Societatea de Transport București îi anunță pe călători că tramvaiele 1, 10, 11 și 44 circulă normal de la ora 11:00.
Liniile 1, 10, 11 și 44 funcționează normal de la ora 11:00.
Societatea de Transport București a anunțat duminică, 22 decembrie, că liniile 1, 10, 11 și 44 sunt blocate la Pod Grozăvești, însă nu se știe motivul exact.
STB anunță un „incident tehnic”.
Liniile 1, 10, 11 și 44 – blocate în zona Pod Grozăvești. Cauza: incident tehnic.
Ce s-a mai întâmplat în această dimineață pe traseele mijloacelor de transport în comun din București: