ȘTIRI

Festivalul International de Living Statues — Masca

Prima Editie a Festivalului International de Living Statues organizat de Teatrul Masca ii va avea ca invitatii pe Silence Teatro (Italia) , Shadows (România) si Teatrul Akt (Polonia).

Spectacolele vor avea loc în 6 spaţii: Intrarea Charles De Gaulle – Aleea Cariatidelor – Fântâna Modura – Aleea spre Expoflora – Expoflora – Aleea Arcul de Triumf

Program:

Intrarea Charles De Gaulle

Ora 12.00-12.30 – OROLOGIUL – Teatrul Masca

Ora 12.30-13.30 – D’ALE LUI PĂCALĂ – Trupa Truverii

Ora 13.30-14.00 – BICICLISTUL MOV; BEŢIVUL ADORMIT; CUPLUL ÎN ROŞU – Teatrul Masca

Ora 16.30-17.00 – ROMEO ŞI JULIETA – Teatrul Masca

Ora 17.30-18.00 – PLIMBAREA; BICICLISTUL AURIU – Teatrul Masca

Ora 18.00-18.30 – BEŢIVUL ADORMIT – Teatrul Masca

Ora 19.00-19.30 – BICICLISTUL AURIU; PÃLÃRIERUL – Teatrul Masca

Ora 20.30-21.30 – THE CURATOR’S DREAM – Teatrul Akt (Polonia)

Aleea Cariatidelor

Ora 12.30-13.00 – FUGA DE BACH – Teatrul Masca

Ora 13.30-14.00 – CAPUL DE STATUIE – Teatrul Masca

Ora 16.00-16.30 – BICICLISTUL AURIU – Teatrul Masca

Ora 17.00-17.30 – FUGA DE BACH – Teatrul Masca

Ora 19.30-20.00 – MARILYN MONROE – Teatrul Masca

Fântâna Modura

Ora 12.30-13.00 – COLORAŢII – Teatrul Masca

Ora 13.30-14.00 – OROLOGIUL – Teatrul Masca

Ora 16.00-16.30 – CAPUL DE STATUIE – Teatrul Masca

Ora 17.30-18.15 – CONCERT Truveri colindând Europa -Trupa Truverii

Ora 18.30-19.15 – STATUILE – Teatrul Masca

Ora 19.30-20.00 – CUPLUL ÎN ROŞU – Teatrul Masca

Ora 21.30-22.00 – ŞAH MAT – Shadows (România)

Aleea spre Expoflora

Ora 12.30-13.00 – MUZEUL VIU – Teatrul Masca

Ora 13.30-14.00 – MARILYN MONROE – Teatrul Masca

Ora 16.00-16.30 – CUPLUL ÎN ROŞU; PÃLÃRIERUL – Teatrul Masca

Ora 17.00-17.30 – MUZEUL VIU – Teatrul Masca

Ora 17.30-18.00 – ROMEO ŞI JULIETA – Teatrul Masca

Ora 19.00-19.30 – COLORAŢII; PLIMBAREA – Teatrul Masca

Ora 19.30-20.00 – ROMEO ŞI JULIETA – Teatrul Masca

Expoflora

Ora 12.30-13.00 – ROMEO ŞI JULIETA – Teatrul Masca

Ora 13.30-14.00 – BICICLISTUL AURIU – Teatrul Masca

Ora 16.00-16.30 – BEŢIVUL ADORMIT; COLORAŢII – Teatrul Masca

Ora 18.00-18.30 – EX LIBRIS – Teatrul Masca

Ora 18.30-19.00 – PÃLÃRIERUL – Teatrul Masca

Ora 19.00-19.30 – BEŢIVUL ADORMIT – Teatrul Masca

Ora 19.30-20.30 – BAROQUE SUGGESTIONS – Silence Teatro (Italia)

Aleea Arcul de Triumf

Ora 12.30-13.00 – PÃLÃRIERUL – Teatrul Masca

Ora 13.30-14.00 – PLIMBAREA – Teatrul Masca

Ora 14.00-14.30 – FUGA DE BACH – Teatrul Masca

Ora 16.30-17.00 – PLIMBAREA; PAVILIONUL DE CEAI – Teatrul Masca

Ora 17.30-18.00 – PÃLÃRIERUL – Teatrul Masca

Ora 18.00-18.30 – COLORAŢII – Teatrul Masca

Ora 18.30-19.00 – FUGA DE BACH – Teatrul Masca

Ora 18.30-19.00 – MUZEUL VIU – Teatrul Masca


Recomandarile noastre


Parteneri

Back to top button