O mașină a luat foc pe Centura Capitalei, între Dragomirești și Chitila, unde traficul se aglomerează. Incidentul s-a produs pe sensul spre Chitila.
Autoturismul a fost cuprins de flăcări în această seară, în jurul orei 18:30, pe Centura Capitalei. Potrivit martorilor, incidentul s-a produs pe sensul spre Chitila.
Centură, sens spre Chitila, aproape de sensul de Remat, au fost indicațiile date de un șofer în grupul de Facebook „Info Trafic București și Ilfov”.
Echipaje medicale și de pompieri sunt la fața locului. Șoferii staționează momentan până la stingerea flăcărilor.

Știre în curs de actualizare.
Te-ar mai putea interesa și: